24print s.r.o. divize iDigitisk

Doprava

Zakázky dopravujeme po celé ČR. Pro expresní dopravu po Praze využíváme smluvní kurýrní službu, mimo Prahu společnost PPL či ČD-Kurýr.

Osobní odběr

Zakázky je možné vyzvednout osobně nebo vaším kurýrem na naší recepci. Při platbě na fakturu se splatností či při online platbě je vyzvednutí zdarma.

U zakázek nad 5000 Kč bez DPH (platí pro interní zakázky digitálního tisku) je doprava zdarma.

Kurýrní služba po Praze

Zakázku dopravíme dle vašich požadavků za jednotnou cenu 240 Kč bez DPH. V případě potřeby je možná expresní doprava do jedné hodiny bez příplatku. V případě, že na výrobu zakázky máme minimálně dva pracovní dny a hmotnost zakázky je do 5 kg, platí pro registrované klienty zvýhodněná varianta 140 Kč bez DPH.

PPL

Doprava společností PPL probíhá po celé ČR do druhého (pracovního) dne od podání. Počítejte ale s tím, že zakázku musíme mít na přepravu připravenou ve 12:00 předcházejícího dni doručení. Přepravu můžete sledovat na www.ppl.cz. Cena za přepravu je zobrazována při objednávce, pro naprostou většinu zakázek jsme ji snížili na 99 Kč bez DPH.

PPL Expres+

Rychlejší varianta dodání prostřednictvím PPL. Pro velká města (viz. seznam PSČ) je garance dodání do 10:00 následující pracovní den po odeslání. Pro bližší informace či objednání kontaktujte obchod@xidigitisk.cz nebo připište do poznámky v objednávce.

ČD-Kurýr

V případě velmi urgentních zakázek s nutnou distribucí po ČR využíváme služeb společnosti České Dráhy - ČD-Kurýr. Zakázka se vyzvedává na vlakovém nádraží v cílovém místě. Cena služby je 450 Kč bez DPH, je tvořena vlastní sazbou Českých drah, kurýrem po Praze (zakázku je nutné dopravit na nádraží) a poplatkem za balné.

Ostatní možnosti

Alternativně (např. v případě požadavku na doručení v sobotu) můžeme využít službu EMS České pošty. Zakázku doručuje po celé ČR druhý den po podání. Výhodou je možnost doručení v sobotu či možnost zanechání zakázky na místní poště. Zakázku na rozdíl od PPL můžeme zakázku EMS předat i v odpoledních hodinách. Z důvodu odvozu na poštu je ale cena vyšší - 380 Kč bez DPH.

Zakázku jsme rovněž schopni zavézt po celé ČR kurýrem přímo k Vám ihned po dokončení. Na aktuální cenové podmínky se informujte na obchod@xidigitisk.cz.