Přejít na: Obsah | Pravý blok | Konec stránky

Doprava

Zakázky dopravujeme po celé ČR. Pro expresní dopravu po Praze využíváme smluvní kurýrní službu, mimo Prahu společnost PPL.

Osobní odběr

Zakázky je možné vyzvednout osobně nebo vaším kurýrem na naší recepci. Provozní doba výdejního místa je Po - Pá od 9.00 do 17.30. Při platbě na fakturu se splatností či při online platbě je vyzvednutí zdarma.

U zakázek nad 5000 Kč bez DPH (platí pro interní zakázky digitálního tisku) je doprava zdarma.

Kurýrní služba po Praze

Zakázku dopravíme dle vašich požadavků za jednotnou cenu 280 Kč bez DPH. V případě potřeby je možná expresní doprava do jedné hodiny bez příplatku. V případě, že na výrobu zakázky máme minimálně dva pracovní dny a hmotnost zakázky je do 5 kg, platí pro registrované klienty zvýhodněná varianta 230 Kč bez DPH.

PPL

Doprava společností PPL probíhá po celé ČR do druhého (pracovního) dne od podání. Počítejte ale s tím, že zakázku musíme mít na přepravu připravenu ve 12:00 dne předcházejícího dni doručení. Přepravu můžete sledovat na www.ppl.cz. Cena za přepravu je zobrazována při objednávce, pro naprostou většinu zakázek jsme ji snížili na 99 Kč bez DPH. Při zvolení platby na dobírku je cena PPL 129 Kč bez DPH.

Zakázku jsme rovněž schopni zavézt po celé ČR kurýrem přímo k Vám ihned po dokončení. Na aktuální cenové podmínky se informujte na obchod@idigitisk.cz.

UPOZORNĚNÍ!

Pokud zvolíte nevhodný způsob dopravy nebo takový, na který nemáte nárok, bude Vám způsob dopravy změněn a dofakturována příslušná částka za vhodný způsob dopravy.