Přejít na: Obsah | Pravý blok | Konec stránky

Online kalkulace

Nejprve vyberte, zda chcete kalkulovat tisk do formátu 364x660 mm (tiskneme na laserových produkčních strojích Xerox iGen), velkoformátový tisk (inkoustový tisk na plotrech HP) nebo digitální certifikovaný nátisk.

Volba online kalkulace

V dalším kroku vyplňte daný kalkulační formulář.

 

Online kalkulace Maloformátový tisk

Online kalkulace maloformátový tisk

U maloformátového tisku vyplňte množství, velikost, druh a gramáž papíru, povrchové úpravy, vazby. Pokud chcete čtyřstránkový leták, vyberete tisk bez vazby s lomem a složením. Formát vyberete před složením (pokud tedy leták po složení má formát A4, zadejte formát A3).

Při vybrání vazeb (V1, V2) naopak vždy zadávejte finální formát dokumentu. U různých typů vazeb máte možnost vybrat si rozličné varianty obálek, listů, fólií. Pozor dejte u zadávání počtu stran vnitřku tiskoviny. Zatímco u vazeb V1 a V2 zadáváte počet stran, u kroužkové a kalendářové vazby zadáváte počet listů!

Pokud potřebujete tisknout samolepky s horním násekem je potřeba zaškrtnout u kalkulované položky políčko Horní násek a v případě, že požadujete samolepky ještě rozřezat na jednotlivé kusy zaškrtněte políčko rozřezat po horním náseku.

Pokud chcete bližší informace o nabízených materiálech, naleznete je zde. V případě tisku na předsekané samolepky (štítky různých formátů) A4, zadejte vždy formát A4 a počet archů.

Personalizaci vyplňujte pouze v případě, že od nás chcete vytisknout personalizované tiskoviny a že nám dodáte databázi a vzorové PDF. Pokud máte např. více vizitek stejného formátu a barevnosti a dodáte si PDF, nejedná se o personalizaci!

Pokud byste si s některými pojmy nevěděli rady, můžete myší najet na otazníky po pravé straně formuláře, zobrazí se vám nápověda. Pokud by vám ani to nepomohlo, kontaktujte nás.

Nápověda

Stejně tak pokud chcete cenovou nabídku na více druhů papíru či barevností, s výsekem, ořezem na plotru apod. kontaktujte nás. Rádi Vám cenu spočítáme.

 

Online kalkulace velkoformátový tisk

Online kalkulace velkoformátový tisk

Ve formuláři velkoformátového tisku vyplňte počet kusů, formát, materiál, případnou laminaci. Samolepky je možné tvarově oříznout. Některé materiály je navíc možné kašírovat (nalepit) na desky. Bližší informace o materiálech naleznete zde.

Pokud byste si s některými pojmy nevěděli rady, můžete myší najet na otazníky po pravé straně formuláře, zobrazí se vám nápověda. Pokud by vám ani to nepomohlo, kontaktujte nás.

Nápověda velkoformátový tisk

 

Online kalkulace digitální certifikovaný nátisk

Ve formuláři digitální certifikovaného nátisku zadejte jen počet kusů a formát.