24print s.r.o. divize iDigitisk

O společnosti

Jsme profesionální tiskárna s širokým záběrem digitálního tisku včetně marketingových, distribučních a direct mailových služeb. Díky kvalitnímu technologickému vybavení jsme schopni Vám nabídnout tisky na vysoké úrovni.  Vedle digitálního tisku dokumentů, letáků, plakátů, vizitek umíme také tisk personalizovaných kalendářů, firemních i osobních fotoknih a v naprosto nadstandardní kvalitě také tisk fotografií.

U nás máte záruku přátelského přístupu, rychlého zpracování a dokončení i možnost zadávání zakázek přes on-line kalkulátor.

1. Tisk fotek a brožur v HD PROFI kvalitě + veškeré firemní tisky
V letošním roce jsme koupili nový stroj Canon DreamLabo 5000 na tisk fotografií v nadstandardní kvalitě. Posíláme Vám ukázku kalendáře, který jsme v této kvalitě schopni vyrobit až do rozměru 30x60 cm. Jsme připraveni Vám vytisknout téměř vše, co můžete potřebovat.

2. Mini GEO marketing, direct mail a personalizovaný tisk
Sami si můžete jednoduše naplánovat a organizovat zkušební mini marketingové kampaně v naší online aplikaci (viz přiložený leták). Rádi Vám pomůžeme oslovit Vaše zákazníky zajímavou formou.
Za výhodných podmínek můžeme také rozeslat jakoukoliv Vaši nabídku, dopis, fakturu, přání či dárkový voucher Vašim zákazníkům. Díky nízkému poštovnému a výhodnému tisku Vám pomůžeme minimalizovat
náklady na reklamu, aniž byste museli snižovat kvalitu. S hromadnou rozesílkou zásilek máme více než
20 let zkušeností. Za tu dobu jsme odeslali přes 200 milionů dopisů.

3. Vizitky jednoduše z počítače nebo mobilního telefonu
Jednoduchý systém na objednávání vizitek bez čekání na přípravu od grafiků. Jednotný návrh korporátního designu je připraven v programu a každý si již sám může svou vizitku připravit, editovat
a objednat přímo z počítačové aplikace nebo ještě jednodušeji z mobilního telefonu. Do tří dnů od zadání objednávky je zakázka expedována - viz přiložený leták.

4. Kvalitní tisk + úspora času a peněz
Naše aplikace můžete ovládat z počítače nebo mobilního telefonu, opakovat již realizované zakázky a přidávat další. Máme tým programátorů, který připravuje všechny tisky, distribuce a také personalizaci Vašich firemních dokumentů. Jsme vybaveni nejnovějšími technologiemi s vysokou kapacitou, a proto jsme schopni běžné zakázky realizovat do druhého dne a zaslat je po celé České republice.

ODKAZY na aplikace

24vizitky
MiniGeoMarketing
HD Profi FOTO
Kalendáře
Fotoknihy